Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás? Mi az oka?

Hüvelygyulladás? Mi az oka?

Figyelt kérdés
az a problémám, hogy 2 hete felfáztam.. és utána pedig szerintem hüvelygyulladás alakult ki nálam. már nem vagyok felfázva annyira, sós melegfürdőbe ültem.. az a tünetem, hogy sok a fehérfolyásom, de nem büdös, nem sárga, meg a hüvelybemenetem néha kicsit viszket.. ez gyulladás vagy pedig felfázás miatt van? a menstruációm is késik már 1 hete. terhes nem vagyok. 15/L
2012. okt. 3. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg gombás fertőzésed lehet. Lehet, hogy a sós víz irritálta a hüvelynyálkahártyát, kiszárította.

Menzesz késést sok minden okozhat, de nőgyógyászt a hüvelygyulladás miatt keress fel!

2012. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt orvosnak kell kideríteni, hogy mi okozza a panaszaid.
2012. okt. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El kéne menned tininőgyógyászhoz, ő kideríti, hogy mi a probléma. A menszesz késése nem a fertőzés miatt van (ha van egyáltalán fertőzés).

Az ilyen eseteket megelőzni a legjobb, ennek utána tudsz olvasni az intimapolas.hu-n.

2012. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az hogy késik a menszeszed, az teljesen normális még a korodban, akár ki is maradhat egy-egy.


Ha a folyásod sárgás zöldes, büdi és ég-viszket, akkor valószínűleg fertőzésed van.

Keress egy női dokit aki elött elviselhetőbb a vetkőzés és a terpesztés mint egy idegen férfi elött.

2012. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a folyásom fehér, nem darabos, nem is büdös.. annyi az egész hogy viszket a bemenetem..
2012. okt. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!