Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jövő héten ússzak avgy ne?

Jövő héten ússzak avgy ne?

Figyelt kérdés
egy bajom van hogy ugye már olyan "menzim" van ami sötét sárga már egyre barnább gondolom hamarosan meg fog jönni.... de ez most nem lényeges az a bajom hogy jövő héten (kedden) úszás és a múltkor amikor úsztam úgy éreztem hogy bele megy a víz oda..... és nem nagyon akarok vmi fertőzést kapni.. jah és amikor bele ment a víz akkor tökre fájt ott..... anya nem nagyon akar felmentést írni.. bár lehet ha elmondom neki a bajom akkor ír. ráadásul az úszó tanár férfi.. már kértem tőle a múltkor hogy hagy ne ússzak de nem engedett. viszont szoltam akkor az ofőnek és ő azt mondta hogy legközelebb írjon anya igazolást de így is megúsztam emiatt az úszást..

2012. okt. 18. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha menstruálsz, akkor tamponnal úszhatsz. Ha nem menstruálsz, akkor nem kell tampon. Viszont ha menstruálsz, és nem akarsz tampont használni, akkor ki kell hagynod az úszást.
2012. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyenkor valóban nagyobb a fertőzés veszély, ha megvan épp. Van, aki megoldja úgy, hogy tampont használ fiatalabb korban is(minit), de ezt inkább csak azok akik versenyszerűen úsznak.Nevedből, gondolom 12 éves vagy.

Beszélgess erről anyukáddal, ő sem fogja erőltetni, hogy menzesz közben menj bele a vízbe. Ha meg éppen megvan akkor, amikor úszni kell, akkor legyél bátor és mondd az úszó tanárnak, hogy menstruálsz, nem tudsz most úszni. Hidd el, férfi is megérti.:)

2012. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak. Férfiak is tudják, hogy mi a menstruáció. Első voltam.
2012. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) igen 12 vagyok :) akkor nem fogok úszni :) és tampont meg ne használok nem használhatok de a közeljövőben sem tervezem :D akkor iratok egy igazolás anyuval :) amúgy anyukámmal nap mint nap beszélgetek erről már 10 éves korom óta :)
2012. okt. 18. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!