Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció elmaradásának...

A menstruáció elmaradásának ez lehet az oka?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban (kb. fél év alatt) fogytam 11 kg-ot. Nem koplaltam, semmi ilyesmi, a kevesebb kaja-sok mozgás kombót választottam. Így lettem a 166 cm-emhez 55 kg. A mensim már 3 hónapja külön utakon jár, és nem akar megjönni. Lehet a fogyás az oka? Pedig higyjétek el, így is van rajtam felesleg bőven. (Banán alkat vagyok, vékony kezek, lábak, nagy has..:( )

Terhes nem vagyok, ez tuti :)


2012. okt. 18. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én emiatt mentem először nőgyógyászhoz. Neked sem ártana. Nekem pl. csináltak ultrahangot, ahol a doki egyből megmondta, hogy hamarosan meg fog jönni. Ja, és szűz voltam akkor, ezt is tudnia kell majd a dokinak. Kaptam gyógyszert, egy pár napig kellett szedni és rendeződött a dolog. Ne félj, ha halogatod a dokit, akkor nagyobb bajt csinálsz.
2012. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És gondolom hormonális gyógyszert írt fel neked. Vagy nem?

Azért nem gondoltam volna, mert így sem lettem sovány, és nem is fogytam sokat.

2012. okt. 18. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 166 centihez 55 kiló vagy, akkor ne akard bemesélni se nekünk, se magadnak, hogy van rajtad felesleg!
2012. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Derekamon-hasamon van, tényleg.

Nem is akarnám én bemesélni senkinek sem. Ez tény, ha elhiszed, ha nem. :)

2012. okt. 18. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A 15:12-es vagyok. A menstruációhoz kell egy bizonyos mértékű testzsír. Ne akarj minden zsírt eltüntetni a testedről!
2012. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!