Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes abbahagyni a fogamzásg...

Érdemes abbahagyni a fogamzásgátlót 2 év után, hogy egyszer kitisztuljon a szervezetem?

Figyelt kérdés

2 éve szedek fogamzásgátlót. egy évig szedtem qlairát, de az mégse vált be, ezért jelenleg jangee-t szedek és abból is a gyengébbet. Szokták mondani, hogy néhány év után érdemes abbahagyni 5-6 hónapra, hogy kitisztuljon a szervezet. Nyáron tervezzük, hogy összeköltözünk a barátommal és nem tudom, hogy hagyjam e abba a szedést a tavasszal. Vagy ezeket a szüneteket elég mondjuk 5 évente megtartani. Babát nem szeretnénk nem erről van szó, de ha majd egyszer szeretnénk arról nem szeretném, ha a sokáig szedett hormon miatt nem menne.

20L



2012. okt. 16. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én négy év szedés után hagytam abba, mert a szedésétől problémáim voltak: fájó megvonás vérzés, két vérzés közti hasi fájdalom, libidó csökkenés, étvágy növekedés.

Kicsit több, mint egy hónapja hagytam abba, de azóta se jött meg, viszont csökkent az étvágyam, nőtt a libidóm és "nagy örömömre" pattanásos lettem. Én nagyon megbántam, hogy elkezdtem szedni, szerintem nem is fogom soha többet.

2012. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!