Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek visszere a...

Volt valakinek visszere a nemi szervén terhessége alatt?

Figyelt kérdés
34+6 hetes vagyok.Ma boriztam magam,ami már csak tükörrel és guggolva megy és észrevettem,hogy visszeres vagyok odalenn.Ha felegyenesedek,akkor nem tapintható.Másnak is volt ilyen?Szülés után ez el fog múlni?Okozhat komplikációt szülésnél?

2012. okt. 12. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem csak akkor jön elő, ha guggolsz. Ha csak a terhességed időszakaszában van, biztos elmúlik, miután megszülsz.
2012. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen ha a baba nem nyomja az altestedet majd elmulik Ha a szules alatt nagyon nagy lessz a nyomastol akkor neha kell a szules utan veralvadas gatlo injekcio de ez csak nagyon durva esetekben.

A szemeremtested nem eri serules szules kozben igy semmi gond nem lessz szules utani pihenestol elmulik ha nagyo kelemetlen a gyerekagyban hasznalhatsz ra hideg borogatast.

2012. okt. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!