Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy ilyen rendsze...

Mitől lehet hogy ilyen rendszertlen lett?

Figyelt kérdés
Már 11 éves korom óta menstruálok, 1,5 éve van barátom mielőtt nem volt ilyen komoly kapcsolatom nem késett egyszer sem a menstruációm.. egy ideje meg már össze vissza jön meg :( kezdek aggódni :( van hogy 26 napra ,28 napra, 32 napra, 35 napra jön meg... de most még mindig nem jött meg pedig ez már a 35. nap.. komoly a baj? ha lehet normális válaszokat kérnék !

2012. okt. 11. 18:55
 1/2 A kérdező kommentje:
19/L
2012. okt. 11. 18:57
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járok.Én tavaly november óta nem szedek fogamzásgátlót,az első 3 hónapba megjött rendesen,aztán kimaradt 1-2 hónapot.Utoljára júniusban jött meg,szeptemberig semmi,Elmentem dokihoz,Felírt Clostilbegitet,amitől sok cisztám nőtt,kórházba kerültem,azt hittem végem.Mai napig nem értem mi a baj,úgy gondolom hormonvizsgálat nélkül nem írhatott volna fel ilyen veszélyes gyógyszert.2hete megjött.Kíváncsi leszek a következő megjön-e.S egyátalán teherbe eshetem-e.Szerintem lehet stressz,nekem is valszínű amiatt nem jött meg.Várj türelemmel,s tanácsom:Semmiféle hormont ne szedj be azért ,hogy megjöjjön!!!!!!!!!!!Engem tönkretett!!!

2012. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!