Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet a zsírszöveteket...

Mivel lehet a zsírszöveteket növekedésre, "szaporodásra" késztetni? Csak mellre szeretném!

Figyelt kérdés

Biztos hogy létezik ilyen! Valamivel biztos lehet stimulálni a zsír osztódását...Valahol olvastam, hogy létezik egy ún. P2-gén, ami erre hivatott. Esetleg hol tudnék megkérdezni egy orvost ezzel kapcsolatban? Milyen orvost kérdezzek meg? Vagy bárki, aki tud érdemben válaszolni?

Az olyan válaszoktól kíméljetek meg, hogy csak hízás vagy terhesség esetén nő a mell, mert nekem masszírozástól igencsak kikerekedett és ducibb lett picit. És nincs olyan, hogy ezeket a cuki kis zsírsejteket, szöveteket nem lehet megszaporítani valamivel!

Légyszi mondjon valaki valami okosat! :(



2012. okt. 7. 20:17
 1/6 VVMMvvmm válasza:
A kérdező hölgy?
2012. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én valami olyasmit olvastam, hogy a szervezet fitoösztrogénszintjével van összefüggésben, és hogy vannak olyan növények, amiknek a fogyasztása serkenti a szervezet fitoösztrogén-termelését.
2012. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első! Elég nagy probléma lenne, ha egy férfi szeretne nagyobb ciciket magának! :D

Második! Igen, jól olvastad. :) Csak annyi, hogy a szervezet ösztrogént termel, és vannak növények, amelyekben az ösztrogénhez hasonló vegyület van, ezek a fitoösztrogének (fito-növény). De ha ezt viszek be a szervezetembe, akkor a saját petefészkem ösztrogén-termelése alábbhagy, vagy leáll, és a hormonrendszeremet egyébként sem akarom megzavarni, mert a legfontosabb az egészség!

Szóval nem értem azokat, akik szójával nyomják magukat mellnövelés céljából...oké, hogy ideig-óráig esetleg nagy lesz tőle, de ha abbahagyják, akkor visszaáll a mell, a megnyúlt bőr viszont marad, és lógó, löttyedt mell marad a végeredmény.

Szóval ezért gondoltam a zsírgyarapításra. :)

2012. okt. 7. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Off

Ha lenne ilyen bevált módszer valószínűleg mások sem feküdnének kés alá és fizetnének több százezer forintot.

2012. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!

És szerinted az emberek többségének van annyi sütnivalója, hogy rendesen utána nézzen a biokémiának, és orvosi szakkönyvek összefüggéseit vizsgálgassa?

Mondom, nekem egy masszázstól láthatóan megdagadt a mellem.

2012. okt. 8. 14:20
 6/6 VVMMvvmm válasza:
Láthatóan? Jól hangzik.
2012. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!