Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy folyamatosan...

Mitől lehet hogy folyamatosan vérzek? Cerazette fogamzásgátlót szedek, de terhesség előtt is voltak ilyen problémáim. Akkor nem szedtem semmit.

Figyelt kérdés
Tehát nem hiszem hogy a gyógyszertől lenne. Holnap megyek orvoshoz, mert már két hete vérzek elég erősen és nem tudom mi lehet a baj. Volt már valaki hasonló helyzetben? Neki mi volt a probléma? Ugye meggyógyulok? Nagy baj lehet? Nagyon aggódok! 24 éves anya. És az orvos ugye meg tud vizsgálni ha vérzek? Olyan kínos így de muszáj elmennem mert félek nagyon!!!
2012. okt. 1. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

én fél évig véreztem folyamatosan, legtöbbször ömlött belőlem a vér. nekem mioma miatt volt. és igen, meggyógyultam, de nekem kivették a méhemet miatta. (mondjuk számomra ez nem volt gond, mert van három gyerekem)


az orvost nem zavarja, ha vérzel amúgy.

2012. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cerazette-tol barmi lehet - allando verzes, menstruacio elmaradasa, pecseteles. Mielott megijednel menj el a dokihoz.
2012. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek..Nem halogatom tovább... Köszi hogy írtatok!
2012. okt. 1. 21:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg se vizsgált a doki!! Cerazette-től van azt mondta... Mehetek másik dokihoz, mert énszerintem nem attól van!
2012. okt. 2. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a Cerazette-et és akkor kiderül. Attól is lehet ilyen, ezek szerint azért fogta erre a doki egyből.
2012. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!