Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha szurkálnak a petefészkeim...

Néha szurkálnak a petefészkeim, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fog.gátlót (Nuvaring) egyéb okok miatt kb 2 hete. Azóta voltam együtt a barátommal, csak sajnos több mint valószínű, hogy került az óvszerre előváladék, nem kevés, és pont középidőben voltam. :S Ez volt 5 napja... Azóta majdnem minden nap érzem, hogy egyszer a bal, máskor a jobb oldali petefészkem kicsit szurkál. Néha-néha beleszúrna valami, de csak pár másodpercig tart.

Igaz mielött megtörtént az aktus azelött is 1-2 héttel szurkálgatott a hasam, csak aztán elmúlt. Na meg persze folyásom is volt olyan enyhén sárgás. Volt 4-5 nap amikor se folyásom nem volt, sem hasszurka. Viszont most ismét előjött mind2. :S Mi lehet a gond? Terhes lehetek? Vagy a stressz miatt van mostanában? (Elég sokat parázok hogy nem-e lettem terhes) :( Vagy vmi betegség?


2009. aug. 3. 14:50
 1/2 anonim válasza:
100%
Lehetsz terhes. Vegyél terhességi tesztet. De azért is szurkálhat, ha peteérésed van. Hogy megnyugodj, inkább menj el nőgyógyászhoz.
2009. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehetek terhes hiszen mindig van rá esély, hol nagyobb hol kisebb, de úgy kérdeztem ezt a "lehetek terhes" dolgot, hogy a terhesség miatt lennének ilyen tüneteim?
2009. aug. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!