Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van szinte hetente...

Mitől van szinte hetente hüvelygombám? Esetleg van erre valami hatékony gyógymód ami megszünteti?

Figyelt kérdés
2008. máj. 17. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Irány a doki! (Addig is Canesten kombi legalább 6 napig - hüvelytabletta+kenőcs.)
2008. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a gond, folyamatosan járok a nőgyógyászhoz és ő sem tudja mitől jön vissza mindig. Már lassan 1 éve tart:S
2008. máj. 17. 19:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged kezelnek a párodat is kell.Sok minden befolyásolja.Az antibiotikum szedése,de még a cukor is.Mindig törölközz fürdés után nagyon szárazra.Használj intim tusfürdöt,sok tusfürdö elpusztitja a normál florát.Fertötlenitsd a fehérnemüt,a kádat,de inkább tusoljál.A patikában recept nélkül kapsz PEVARIL-G HÜVELYKUPOT.4napos,de jo.
2008. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekem volt,akkor a doki a páromnak is felírt valami gyógyszer,meg valami hüvelykrémet,amivel lekezeltük a páromat is.Azóta a monogám kapcsolatnak hála nem tért vissza.(No meg,hogy már nem lakom az egyetemi kollégium nevű leprahelyen.)

Tehát,ha állandó partnered van,akkor őt is kezelni kellene,ha nincs,akkor használj óvszert,és csak akkor hagyjátok el,ha biztos,hogy a pasinak nincs.Unokatesóm a fogamzásgátlótól gombásodott meg állandóan,neki abba kellett hagyni a gyógyszer szedését.Ha idegen helyen kell WCt használnod,akkor mindig legyen a táskádban egy adag Domestos törlőkendő,és töröld le a WCt előtte.Jobb ötletem nincs most.

2008. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt én is hallottam,h nagyon nehéz véglegesen megszüntetni :S de nem gondoltam volna, h ennyire komoly... de szerintem nézegess a neten is cikkeket erről, hátha találsz valamit.
2008. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valószínű az is gond lehet hogy kollégiumban lakom, bár ez már nyáron is volt és akkor ugye nem kollégiumban voltam még...És igen a partnerem is folyamatosan kezelve van krémmel meg gyógyszerrel is, de neki sokkal ritkábban vannak gombára utaló tünetei, szóval nemtudom, fogamzásgátlót szedek, lehet akkor ez is a gond...
2008. máj. 18. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a fogamzásgátlótól volt állandóan gombám, teljesen megértelek. Úgyhogy én abbahagytam a gyógyszert, sé lám, nincs gomba, úgy örülök neki. Sajnos van akinél ez így van. Megkérdeztem amúgy a dokit hogy mit tegyek ellene, azt mondta minden este kenjem be canesten kenőccsel magam. Azt nem tudom használt volna-e, mert nem kezdtem el ezt a kúrát inkább abbahagytam a gyógyszert (ez kétszer is megtörtént úgyhogy 100% hogy attól volt mindig gomba.)
2008. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy abbahagyod egy kis időre a gyógyszert, és így megtudod, hogy a fogamzásgátlótól van-e.
2008. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom mert 2 éve szedem ezt a gyógyszert azthiszem, de az első egy évben semmi probléma nem volt, a gomba az utóbbi egy évben jött ki:S
2008. máj. 21. 13:24
 10/11 A kérdező kommentje:
Yah, amugy Yadine gyógyszert szedek, nemtudom volt-e már ezzel vkinek tapasztalata...
2008. máj. 22. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!