Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett az a fájdalom?

Mi lehetett az a fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves molett lány vagyok. (nem tudom számít-e a túlsúly, azért írtam) Tegnap délután tornáztam, és később olyan fájdalmam volt, mint amikor menstruálok, hasi görcs, pedig még vagy 20 nap van hátra. (terhes nem lehetek, védekezek)

Este fele is még fájt, de akkor már olyan más fájdalom volt, mikor az embernek nincs széklete és bélgáza. Ha hason feküdtem fájt, de nem úgy, mint előtte.

Ma reggel már nincs bajom, de a második felvonása a fájdalomnak már volt pár hónapja egyszer. (akkor nem tornáztam)

Szerintetek mi lehetett ez?


2009. aug. 3. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak valami olyat ettél,amitől görcsölt és fájtak a beleid! Ez előfordult már velem is! Menstruációs fájdalmam volt nekem is... legalábbis olyan érzés!

2009. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azóta nem volt semmi bajom, valószínű, hogy csak annyi volt, amit írtál. :)
2009. aug. 7. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!