Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagy sétától jöhetett meg?

A nagy sétától jöhetett meg?

Figyelt kérdés

Késett a menstruációm, már több mint tiz napja. Pár nappal ezelőtt minimálisan elkezdett fájdogálni a cicim, de gondoltam, hogy majd jó pár nap múlva fog csak megjönni, mivel nekem menstruáció előtti napon már nagyon szokott fájni, de akkor még csak tényleg minimális volt. Szombaton sétáltam egy nagyot, 3,5 óra hosszát. (bevásárló körutat tettem gyalog, bejártam fél várost).

Ahogy hazaértem, kb fél órára rá, elkezdett fájni a derekam, és megjött.

szinte hihetetlen volt.

szerintetek a sétának volt ilyen pozitiv hatása? lehetséges ez?



2012. szept. 24. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meggyorsítja. Nekem múltkor futás közben jött meg :D
2012. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fizikai megerőltetés befolyásolhatja minden irányban a menstruációt, de ha amúgy meg kellett volna neki jönni, akkor ez lehet akár véletlen is.
2012. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ja, meg kellett volna jönni, ahogy irtam késett is már 10 napja.

de ez olyan hirtelen jött, a melleim se fájtak úgy ahogy menstruáció előtt szokott.

gondoltam, valami köze lehet a nagy sétához, és ha ez tényleg ilyen pozitiv hatással van a testre, akkor elkezdek valamit tornázni.

2012. szept. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!