Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hány éve nőt a melletek...

Nektek hány éve nőt a melletek, miután megjött? 14/L

Figyelt kérdés

nekem 3 éve nő és még mindig nincs meg. nektek mikor? sztorit tudtok írni?

köszi



2012. szept. 23. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a cici fejlődéstől számítva egy évre jött meg. Ez egyénenként nagyban változó! Függ a szervezettől, környezeti hatásoktól stb.
2012. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem 11 évesen jött meg. utolsó nap volt az iskolávan és csak itthon vettem észre. akkor kb 1 éve nőtt a mellem. ne aggódj van még idő hogy megjöjjön
2012. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mázlista...ha nekem is 1 évre jött volna,már hatodikban mensizhettem volna... de miért nem úgy van mindenkinél,hogy 2 évvel azután jön? és úgy mindenkinél egységes lenne. de konkrétan mitől függ? anyumnak 13 évesen jött,és ugyanakkor kezdett érni amikor én. nem értem :s
2012. szept. 23. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert emberek vagyunk és nem gépek, amik szabvány szerint működnek. Mindenkinek másképp működik a szervezete.
2012. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazad van,de akiket ismerek,mindenkinek 1 max 2 év után megjött! nekem meg 3 év után se -.- nem arról van szó,hogy "hú dejó,vérzek",hanem aggódom az egészségem miatt.
2012. szept. 24. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
A tegnapi 15:53-as vagyok. 16 éves korodig nem kell aggódnod, ha nem menstruálsz. Ne azt nézd, hogy a többi lány már menstruál, mert ők attól semmivel sem értékesebbek, és Te nem vagy semmivel sem kevésbé értékes attól, hogy még nem menstruálsz!!! :)
2012. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet,hogy hülye vagyok,de mintha barna folyásom lett volna.lehet,hogy azért mert lila bugyi van rajtam,de a fehérfolyás is rendesen fehér rajta. akkor mi lehet az a két barnás csík? :O
2012. szept. 24. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző 2 válasz írója vagyok. Nem vagy hülye, tényleg lehet, hogy valami barnás folyásod van. Ez a menstruáció előjele, ha nem kellemetlen szagú, és nincs semmi tüneted.
2012. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy csak optikai csalódás,vagy a lila bugyin a fehérfolyásnak ilyen is a színe. ha holnap is olyan lesz,biztos hogy azért lesz :DD
2012. szept. 24. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!