Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni az első menstruá...

Meg fog jönni az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fáj a derekam meg a belső combom és szokták mondani, hogy ilyenkor fájhatnak ilyen helyek.. meg már minden jel meg van, meg mindig úgy érzem, hogy most már tuti meg jön meg amikor érzem, hogy folyik valami akkor mindig azt hiszem megjött. Szóval már érzem, hogy hamarosan meg fog jönni. (bocsi a szóismétlésért:SS) Előre is köszönöm mindenkinek. :)
2012. szept. 22. 20:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg már kb 3 éve van fehér folyásom és eddig semmi más nem volt szóval már nagyon idegesít, hogy nincs semmi és már 3 éve csak fehérfolyás ://
2012. szept. 22. 20:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Megjöhet most már a menzesed, de először valószínűleg csak kevés barnás váladék ürül majd, és később jön meg rendesen.

Nálam legalábbis így zajlott.

2012. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy? Amúgy valószínűleg hamarosan tényleg megjön.
2012. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És 13 éves vagyok.
2012. szept. 22. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Hamarosan lehet, hogy menstruálni fogsz, de 16 éves korodig nem kell aggódnod ha nem jön meg.
2012. szept. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. :)
2012. szept. 23. 09:35
 7/7 anonim válasza:
hamarosan biztos megjön nekem előtte nap nagyon fájt a hasam és ilyen barna váladék jött másnapra meg vér szóval biztos meg fog :)
2012. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!