Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nő a mellem egy hónapja és...

Nő a mellem egy hónapja és érzékenyek a bimbóim, mitől lehet? 22 éves vagyok

Figyelt kérdés

A menzeszem másfél hete múlt el, és ezt az érzést mindig akkor éreztem mielőtt megjött volna, olyankor mindig nagyobb egy picit a mellem, nagyon érzékeny és a mellbimbóim is érzékenyek. Most viszont ez a folyamat egy hónapja nem állt le tehát már dupla akkorák mint voltak. Fogamzás gátlót nem cseréltem, 2 éve ugyan azt szedem szabályosan, az étkezésemen nem változtattam, minden a szokásos. Csináltam terhességi tesztet de negatív lett (ha csak nem tévedett) Mi lehet az oka?

Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)


(A poén kedvéért ami változás volt egy hónapja hogy kihúzattam a rossz fogamat, de ezt nem tartom kiváltó oknak :D )



2012. szept. 13. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy terhességi tesztet és ha az is negatív, menj el nőgyógyászhoz, hogy mi lehet. Az egyik barátnőm volt így 9 hónappal ezelőtt. És elvileg lehet vérzésed, akár az is előfordulhat, hogy a terhesség alatt végig lesz vérzésed, erre is volt példa. Az hogy egy van, amikor már terhes vagy pedig nem ritkaság.
2012. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz,ha nem vagy terhes,lehet egy kis hormonzavarod van(ha szedsz fog. attol is lehet amiben gestoden van),en is epp ugy vagyok,van egy kis hormonzavarom,es a melleim nagyobbak,mintha vizes is lennek,a combjaim vastagabbak,es a hasamon is eszrevettem.
2012. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nödokim szerint a hormonok ingadoznak,ha stresszes vagy stb.,ilyenkor van amelyik alacsonyabb,van amelyikböl több van,lehet nalad is ez van,ha kizart a terhesseg,ilyenkor tünetek lepnek fel amik elmulnak,de hogy megnyugodj menj el orvoshoz jol atvizsgalni magad.A teszt sem lehet meg pontos.
2012. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! nagyon rendesek vagytok picit megnyugodtam! :)
2012. szept. 15. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!