Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most használnék először...

Most használnék először tampont. Ez jó méret? (részletek lent).

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még szűz.Most használnék először tampont a nyaralás miatt.Normál mértű ob-t vettem.Szerintetek nem lesz semmi gond?Fel tudom majd helyezni fájdalom mentesen?
2009. júl. 29. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan,mindenesetre elsőnek minit szoktak ajánlani.Az OB tamponok közül a silk touch borításúakat könnyebb felhelyezni,mivel jobban csúszik.

Amikor teszed fel,lazítsd el magad.Fontos a jó póz is,ezt magadnak kell kikísérletezned.Ha elsőre nem sikerül,ne add fel,menni fog.Viszont ha már kevés a mensi kisebbet használj,ne száradjon ki a hüvely.

2009. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elsőre egy kicsit nagy lesz. Ki kell próbálni. Én a mai napig ProComfort Light Days-t használok. Vékonyabb, és a borítása miatt könnyebb felhelyezni. Igaz, már gyengébb napokra ajánlják, de én ha tampont használok, akkor csak ezt, az erősebb napokon is. Legfeljebb sűrűbben cserélem.
2009. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, mindenki más nekem még a mini is sem ment anno, mert nagyon fájt8vagy elbénáztam)! Meg persze az ember eleinte nem nagyon tudja feltenni tökéletesen, szóval próbálkozz esetleg több tampont is elhasználhatsz próbálkozáshoz, ne add föl rögtön az első kudarc után :)

ettől függetlenül lehet, hogy nem fog sikerülni, (mert fájni fog) de hajrá :)

2009. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mennyire erős a vérzésed? mármint h neked alapjáraton mien? amugy próbálkozni, elején "bénázni":) vegyél 1 csomag minit.. de sztem ugyis majd valszeg normál kell:) de jobb először belejönni a dolgokba minivel!:) sok sok szerencsét!:)
2009. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az o.b. mini-t javaslom, mert ha még nem vagy tapasztalt, a normál átszakíthatja a szűzhártyád. És a minit is csak kb 3 óránként kell cserélni, úgyhogy az jobb lenne sztem.
2009. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nekem az első az elég macerás volt. A lényeg, hogy engedd el magad közben.
2009. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem általában elég erős szokott lenni.Mini pedig nem volt a dm-ben de majd megnézem holnap.Remélem,hogy sikerlni fog,mert most muszáj lesz tampont használnom.
2009. júl. 29. 20:06
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem általában elég erős szokott lenni.Mini pedig nem volt a dm-ben de majd megnézem holnap.Remélem,hogy sikerlni fog,mert most muszáj lesz tampont használnom.De mi van ha átszakítja a szűzhártyámat?Nagyon fog fájni?(gondolom mindenkinél más)
2009. júl. 29. 20:07
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
sztem nem:) nem tartom vaélószínűnek, h amiatt fájna:) hanem inkább attól, h idegen test van "érintetlen", érzékeny környezetben, esetleg h nem tökéletes irányban tezsed felfele.. stb.. szűzhártya sérülés tappmontol kb lehetetlen:D bár van ilyen.. hát ha árszakítja, átszakítja.. nekem amikor elvesztettem, (barátoommal 1. szex) egy nagyon pici szúró érzést, éreztem, semmi extra:D de pl amikor vki aztmondja, h fáj a szex, az se a szűzhártya miatt, hanem a nő hüveléynek szűksége, és a pasi farka mérzte miattvan:D bocsi h elbeszéltem picit atéma mellet, szoval aza lényeg, h aszűzhártya kérdés miatt ne aggódj:D sok szerencsét!
2009. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
semmi gond,hogy így eltértél a témától.nagyon köszi,most már megnyugodtam =D
2009. júl. 29. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!