Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet egy párkapcsolatban...

Hogy lehet egy párkapcsolatban az hogy a nő Chlamydiás a partner pedig nem?

Figyelt kérdés
Voltunk vizsgálaton a párommal. Nekem ezt mutatták ki, neki semmi. Persze egyből jött a gyanúsítgatás. ÉN tudom hogy nem léptem félre, talán ezért is érdekel annyira, mert ezt nem tudom megérteni. 2 éve vagyunk együtt, tehát.... nem igazán értem. Segítene valaki elmagyarázni?

2012. szept. 6. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez azért lehet, mert nála a hámréteg, ha nem sérült, megvédHETi az ilyen jellegű betegségektől. Te viszont könnyebben elkapsz bármilyen betegséget, mert a te védőgátaidat könnyebb "áttörni". Ez azt is jelenti, hogy egy férfi könnyebben megfertőz egy nőt, mint fordítva. Illetve extrém esetekben a férfiaknak lehet negatív a tesztjük és mégis lehetnek hordozók. Nem azért mondom, hogy megijesszelek vagy bármi, de én megkérdezném tőle, hogy ő vajon hűséges volt-e...
2012. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!