Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eros mellfajdalom erzekenyseg...

Eros mellfajdalom erzekenyseg mitol lehet?

Figyelt kérdés
Mar 2 honapja tart. Mult honapban azt hittem a peteeresem miatt volt, mert kb a ciklus 15 napjan kezdodott, majd mikor megjott el is mult. De most a ciklusom 9. Napjan kezdodott. Kibirhatatlan. Eddig ilyen sosem volt. Mitol lehet?
2012. szept. 6. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Lehet fogamzásgátló mellékhatása, terhesség, mellrák, stb. Menj orvoshoz, itt senki nem tud válaszolni.
2012. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!nem tudom,te hány éves vagy.Én 30 és hasonló a problémám.Kb.félidőben,peteéréskor kezdődik,aztán ha megjön elmúlik.Nekem azóta van egyébként mióta szültem.Ha szedsz fog.gátlót,attól van,ez esetben váltanod kell,irass másikat.Ha nem,akkor is hormon-problémára utalhat.Mindenképp menj nőgyógyászhoz,az segít.Terhességre nem hinném,hogy gondolhatsz,dehát nézed meg,nem lehet tudni!
2012. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Na ekkora marhaságot is régen hallottam, hogy mellrák!!!!

Az nem is fájna, de szó sincs róla, ne ijesztgesd itt szegényt! Vagy netalán tán nőgyógyász vagy, aki szeretné, ha szegény páciens jól beijedve, tömött pénztárcával szaladna hozzád, hogy segíts neki elkerülni a "rákot"?

2012. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót nem szedek, terhes nem vagyok, szülni se szültem még. 25 éves vagyok. Eddig úgy gondoltam makkegészséges. De írtam is, kb 2 hónapja kezdödött és egyszerüen magyarázatot nem találok rá. Orvoshoz menni eddig úgy gondoltam felesleges ezzel a problémával. De most lehet meggondolom. Csak idő szükében vagyok kicsit.
2012. szept. 6. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nögyógyász, nem is ijesztgetni akartam a kérdezöt, de elvileg lehetséges mellrák is mellfájdalom esetén, csak ritka.

Ettöl függetlenül én sem tartom valószinünek, de ha a kérdezönek hosszabb ideje van ilyen gondja, akkor az egyetlen értelmes megoldás, ha elmegy orvoshoz.

2012. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Flame87 válasza:

Nekem változó, hogy van ez. Volt egy évem, ahol nem voltak pms tüneteim, de volt olyan is, hogy fogamzásgátló mellett előtte 3-4 nappal brutális mellfájdalmam volt. Most nem szedek semmit, és már majdnem egy éve a mensi előtt 2 héttel már fájnak a melleim. Most már nem feltétlenül múlik el, ahogy megjön, csak pár napra rá. És egyre korábban jelentkezik.


Az orvos azt mondta amikor megszűntek ezek a tüneteim, hogy főként a hormonális változás okolható (étrend változtatással lehet rajta javítani), és ne ijedjek meg, ha nincsenek tüneteim, és akkor sem, ha erősebbek, vagy gyengébbek, mint eddig.


Reagálhatsz az időjárásra is.


A csomó jele a szúró fájdalom és az csak az egyik mellben, egy adott területen jelentkezik. Ha mindkét melled feszül, meg van "dagadva", kisugároz a hónalj felé, akkor az hormonális cucc. Ha csak egyik melled fáj, és főként a felső területen, esetleg a felkar felé is érzed, akkor lehet hogy az ínszalag, ami tartja, begyulladt, magyarul izomlázad van.


Ne ess kétségbe, szülés után is változhatnak a mensi előtti tünetek, de mint mondtam, időszakosan is lehet ilyen.

2012. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!