Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma reggel arra keltem hogy...

Ma reggel arra keltem hogy fáj a hónaljtájékon a mellem mindkét oldalon, de a baloldalon jobban. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
tudom hogy pontos diagnózist egy orvos tud mondani,de azért hátha valakinek már volt ilyene...nem menstruálok és nem vagyok terhes!

2012. aug. 6. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tegnap még semmi bajod nem volt, ma meg mindkét oldalon fáj, szinte kizárt, hogy súlyos bajod legyen. Nyugodj meg, de ne vedd félvállról!!!

Ha nem múlik el, akkor doki.


Csak egy kérdés: nem voltál pl. úszni vagy fürödni (gumimatracon lógás stb.)? Mert ha 2 oldaloon van, simán lehet izomláz.


Adj neki 1-2 napot, aztán ha nem múlik el, akkor menj dokihoz. Illetve tapogasd át a melledet és a hónaljadat, ha csomót érzel mégis, akkor azonnal doki.

2012. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még soha nem menstruáltál, vagy most nem? Ha még soha, akkor ezek szerint fejlődésben vagy, és a melled is nő, ezért fáj.
2012. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már van egy gyerekem és most éppen nem menstruáltam..nem nő a mellem már;)viszont tegnap sokat medencéztem + gumimatrac!!köszi 1. válaszadó megy a zöld kezecske;)
2012. aug. 6. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!