Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha állandóan hüvelyi fertőzése...

Ha állandóan hüvelyi fertőzéseim vannak lehet, hogy lisztérzékenység áll a háttérben?

Figyelt kérdés

olvastam egy kérdést melyben egy lány kért segítséget régóta tartó hüvelygomba miatt és 2 válaszoló is azt írta, hogy neki a betegség elleni harc közben derült ki a lisztérzékenység és mióta arra diétáznak, elmúlt.

Olvastam a lisztérzékenységről de ott ez nem volt tünetként feltüntetve másrészt a tünetek elég erősek amit azért észre lehet venni.

hogy lehetséges ez?



2012. szept. 5. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
cukros nem lehetsz?
2012. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem hiszem mert ahányszor voltam vérvételen mindig rendben volt

de pcos-em van és valószínűleg iznulinrezisztenciám..amiatt lehet?

2012. nov. 28. 18:28
 13/16 anonim ***** válasza:
sztem igen! IR miatt simán lehet!
2012. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi. de hogyan amikor az nem jár magas vércukorszinttel?
2012. nov. 28. 18:56
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ir is járhat magas vércukorszinttel... Láttam már olyan értékeket, amik igenis magasak voltak (referenciaértéken belül), de például ugyanilyen magas cukorra nagypapám már gyógyszert szed... Hormonszintjeiddel minden rendben van?
2012. nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

áprilisban nőgyógyász beutalt horon vérvételre és akkor rendben volt

jövő héten megyek endokrinológushoz aki be fog utalni IR vizsgálatra és gondolom hormonra is

2012. nov. 29. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!