Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Barátommal óvszerrel védekezünk, minden alkalommal leellenőrizzük, sosem volt vele gond, anélkül nem csináltuk soha, nem kísértjük a sorsot. Tegnap kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de csak egy pici vérzés volt tegnap és ma reggel is. A derekam fáj, ahogy előtte szokott. Hozzáteszem, hogy múlt csütörtöktől tegnapig Cifloxin nevű antibiotikumot szedtem egy bakteriális fertőzés miatt. Lehet, hogy emiatt késik? Köszi az értelmes válaszokat! 28/L
2012. szept. 4. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdésedben ott a válasz: antibiotikum.
2012. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az antibiotikum. Lehet hogy a fertőzés csak az első baj volt, aztán rá stresszeltél és attól csak mégjobban eltoltad. Ne aggódj, terhes nem vagy. Lassan semi baj nem lesz meglásd :)
2012. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Második válaszoló: akkor szerinted is tuti, hogy nem vagyok terhes? Én is gyanítom, hogy már ráparáztam, az is a baj.
2012. szept. 4. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vagy :)
2012. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!