Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MIlyen gyakran ázik át a...

MIlyen gyakran ázik át a tampon/betét nálatok? Főleg az erős első pár nappal megáldottakat kérdezem:-)

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elsö 2-3napban 2-3óránként kell cserélni,mert különben átáznák teljesen:(.Még éjszaka is fel kell kelnem.
2009. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első két napon tampon+betét kombót használok, mert hirtelen helyzetváltoztatásnál (fekvésból felülés, felállás) szinte borítékolható, hogy átázom, ha csak betét van benn. Még így is van, hogy kétóránként cserélnem kell...
2009. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Bármenyire vérzel,nem ázol át ha megfelelő védelmet hasnálsz. Én tampont csak ritkán használok, régebben gyakran átáztam aztán rá jöttem hogy jobban megéri egy kényelmetlenebb szerelés minthogy óránként cserélgetni. Én az erős napokon napalra éjeli betétet használok plusz vatta plusz dupla bugyi igy 4-5 óránként kell csak mosdóba menni.Éjjel meg ha nagyon vérzek tena betétet (ami a szülés útán maradt)vagy éppen a kislányomtol megmardat pelust teszek be a bugzimba ,igy nyugodtan alszok. Ha ilyesmi nincs háznál áldozz fel egy puha kisméretü törölközőt türd össze négybe, huzzál rá egy pamut bugyit , vegyél egy darab nejlont (egy hoszzába felhasitott zacsit , tedd rá a bugyidra kivülröl és ellöl hátul dugd vissza a bugyidba, igy ha ráhuzol egy másik strecs bugyit a két bugyi között a nejlon nem mozdul el egész éjjel, bár kényelmetlennek tünik 2 perc mulva már nem is érzed, éjjel meg nyugodtan alszol. Reggel egyszerüen kiöblited a törölközőt és a mosatlanhoz dobod.
2009. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első egy-két napban 2 óránként kell cserélni a tampont.Erős szokott lenni.
2009. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első 2-3 napban másfél óránként cserélek kb. de használhatnék nagyobb tampont is csak annyira nem merek. most normált használok, de a super valahogy már túl nagynak tűnik. (16L)
2010. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!