Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék nőgyógyászhoz...

Szeretnék nőgyógyászhoz elmenni itt Budapesten. Tudnátok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés

1 éve kerültem ide, de igazából nem tudom, hogy hogyan működik a rendszer, hová mehetnék. Na meg persze, az sem mindegy kihez. Ami fontos, hogy nem magándoktorhoz szeretnék menni. (Általános vizsgálatot szeretnék + gyógyszert választani/íratni.)

Köszönöm a segítségeteket!



2012. szept. 1. 18:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy XIII. kerületben lakok.
2012. szept. 1. 18:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik kerületben, vagy mindegy?
2012. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Összeütköztünk:) Ott sajna nem vagyok képben.
2012. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért köszönöm. :)
2012. szept. 1. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Voltál már életedben nőgyógyásznál, vagy ez lenne az első?
2012. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, voltam már. A lényeg az lenne, hogy ne legyen bunkó, mert sajnos van 1-2 kellemetlen tapasztalatom.
2012. szept. 4. 09:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A 13. kerületben két helyen van sztk-s nőgyógyászat, a Visegrádi u-ban, meg a Szegedi úton (Béke tér). A Visegrádiban a két doki közül Versényi Tibornál voltam, hamar kidobott, és nem a legkedvesebb doki, amúgy nem volt vele nagy gáz. Inkább a Szegedi úti sztk-t javasolnám, ott Sziklai József és Nyitray Gábor rendel, előbbi egy idősebb fazon, kicsit régimódi. Én ha tehetem inkább a Nyitrayhoz megyek, vele eddig elégedett vagyok, rendes, alapos, kedves is a maga módján, és sok kérdésre is válaszol. Az előjegyzési idő viszont bő egy hónap, néha több is, kivéve ha terhes vagy, vagy ha vm sürgős panaszod van - mert akkor azonnal fogadnak, csak ha sokan vannak időponttal, akkor elég sokat kell várni. Viszont a rendszer előnye, hogy ha időpontra mész, akkor legtöbbször 15-20 perc várakozással meg lehet úszni.
2012. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja: és azért is a szegedi út, mert sokkal felszereltebb a rendelő, sokkal kellemesebb a környezet, szebb a váró, valahogy "tisztábbnak" tűnik az egész - nemrég lett felújítva. A visegrádi u-i rendelő kicsit "fapadosabb".
2012. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, sokat segítettél! Szép napot :)
2012. szept. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!