Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A panaszaim fél éve jelentkeztek először, felfázásszerű tünetek formájában, amik el is múltak 2-3 óra leforgása alatt. Egy görögországi út azonban állandósította a tüneteket, gyakori vizelési inger, kellemetlen égő-viszkető, kicsit szúró érzés jelentkezett. Elmentem nőgyógyászhoz, mert éreztem, hogy a szex csak erősíti ezeket a tüneteket, utána mindig intenzívebben jelentkeztek a panaszok. Miután az orvosom által adott gyógyszer nem használt, és a tünetek nem múltak, a háziorvos által felírt többféle antibiotikum sem segített (bár ezek felfázás ellen voltak, gondolom itt nem ez a baj). Vizelettenyészetet is csináltattam, nem mutatott ki semmit, teljesen normális volt. Próbáltam gyógyteát, semmi. Aztán a panaszok hirtelen maguktól elmúltak 2-3 hónapja, de most újra érzem őket. Nem mondom, hogy hatalmas fájdalmakról van szó, és komoly bajról (legalábbis remélem), de engem mégis zavar a gyakori inger stb. és az is, hogy senki sem tudja mi a bajom, pedig utanajartam?
2012. aug. 29. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
annyira azért nem jártál utána, ha többször nem mentél el a nőgyógyászhoz. netán többhöz is.
2012. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemetorszagban elek jelenleg es meg nem beszelek perfektul..ezert kerem itt ki a segitsegeteket. Valamj gyogyszer vagy mit csinaljak? Nagyon szaaaaar. :(
2012. aug. 29. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
már megbocsáss, de ha azt mondom, hogy mondjuk flucinárral kenegesd, fogod?? csak mert itt mondta valaki? szerinted mi innen, honnan a szarból tudjuk, hogy mi bajod van??? De most tényleg.
2012. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most is eg a huvelyem meg vizelesi ingerem van..osszesen 3 ora hosszat aludtam mert egyszeruen nem tudok pihenni sem ez miatt :((( es nem tudom mit csinaljak..
2012. aug. 29. 08:14
 5/8 anonim ***** válasza:

kérj meg egy barátnőt menjen el veled dokihoz.

valószínőleg valami fertőzésed van.

2012. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondom nemetben vagyok,es nem ertjuk meg az ilyen szakszavakat..

Dejo akkor most szenvedek egy darabig..

2012. aug. 29. 08:24
 7/8 anonim ***** válasza:
A párod sem beszél jól németül? Szerintem mindenképpen keress valakit, aki megérteti magát és érti, amit a doki mond, hogy vége legyen ennek az egésznek, mert ez ki fog készíteni teljesen lelkileg is. Az nem normális, hogy aludni sem tudsz.
2012. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat azt erzem hogy eg ott lennt es hogy pisilnem kell..aztan hajnalba kimentem a wcre es nem jott semmi csak egy csepp. Ez most hulyen hangzik tudom,de nagyon rossz :S azt hittem hogy ez gyakori eset,es hogy valaki tudja mitol lehetseges ez..:/ hugyuti fertozesre gondolok en,de hat kitudja..
2012. aug. 29. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!