Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg használ hüvelyfertőzés...

Tényleg használ hüvelyfertőzésre a natúr yoghurt?

Figyelt kérdés
Hogyha a tampont belemártjuk és úgy olvastam fél napra feltesszük.Ez tényleg használ?Rosszat nem tewszek vele nem?
2008. máj. 13. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem ártasz a joghurttal, de ha fertőzésed van akkor menj dokihoz ő tud adni hüvelykúpot ami kitakarít belülről, vagy ha tudod hogy pl strandon szedtél össze valami gombát akkor vegyél hüvelyzuhanyt (dm-ben, rossmann-ban kb 1700 ft ), azzal is ki tudod mosni magadat és helyrejöhetsz. Én nem rohanok mindennel a dokihoz, hajlamos vagyok egy illatosított betéttől is begyulladni így tartok itthon mosót meg hozzá való pezsgőtablettát(az árban a pezsgőtabletta is benne van). Jobbulást!
2008. máj. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sszia! Ezt én is olvastam, a Cosmo egy régebbi számába volt, de én úgy tudom, hogy 5 napon keresztül napi kétszer egy tampont belemártasz és ÉPP HOGY CSAK felteszed, és ki is húzod! Nem szabad szerintem bennehagyni.. már alapjába a tampont se 4 óránál tovább, ugye.

Mondjuk én még nem próbáltam.

2008. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én voltam olyan hülye és ki is próbáltam, aztán rákérdeztem a nőgyógyászomnál(mert természetesen semmi változást nem tapasztaltam)és megkérdezte hogy ezt a hülyeséget kitől hallottam?! én egy term.gyógyásztól. és elmagyarázta hogy ami a joghurtokba van tejsav vagy mi az nem eggyezik a hüvelyben található tejsavval, de ha van gusztusom hozzá akkor csináljam tovább, de most gondolj bele, 3-4órán keresztül egy meleg helyen tejtermék hááát akkor inkább doki.remélem segítettem:)
2008. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg a saját nőgyógyászom mondta ezt a trükköt. de nem fél napra!!! csak max. 5 percre. és igen, segít regenerálni a hüvelyt. de a fertőzést nem szünteti meg.
2008. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 3. válaszoló vagyok, azt is hozzá tette hogy nagyon sok kolega is tévhitben van ezzel kapcsolatban, és ezt nagyon sajnálja, hogy téves információkkal látják el betegeiket... de ti tudjátok
2008. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem:-) Köszönöm szépen a válaszokat:-)
2008. máj. 13. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!