Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynevacot valahol a világon...

Gynevacot valahol a világon lehet még kapni?

Figyelt kérdés
Bárhová elmegyünk értre és kerüljön bármennyibe, de nagyon kellene!!! Segítsetek, hogy találhatnék rá!Köszi! :)

2012. aug. 27. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt írta fel neked az orvosod? Vagy miért olyan fontos, hogy csak ezt a fajtát kapd meg, másik nem jó?
2012. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ÖÖÖÖÖ, másik? Nem nagyon vagyok képbe!

Én szedtem anno és nekem EZ segített és most a barátnőm van hasonló helyzetben, neki keresek! Köszi! :)

2012. aug. 27. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Neki keresel? :O

Nem volt orvosnál a barátnőd? Vagy neki is ezt írta ki az orvosa?

Receptköteles gyógyszert nem "adogathatsz" kedved szerint senkinek sem. Mert lehet, hogy a barátnődnek is hasonló tünetei vannak, mint neked, de nem biztos, hogy használna neki ez a gyógyszer, sőt, lehet, hogy még nagyobb bajt csinálnátok vele.

2012. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem ez volt a kérdés! :)

Én is annak idején magamnak szereztem be, ismerős gyógyszerész segítségével és én adtam be! Mert az egészséges beteg nem beteg! Nem éri meg a dokinak, hogy gyorsan meggyógyuljon a beteg, inkább 1000x járatja és fzetetti! Ez van, ez az én tapasztalatom! A gynevac, ha nem használ nem is árt! De hidd el, használ! Csak nem lehet beszerezni! :)

2012. aug. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!