Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fog rólam gondolni a...

Mit fog rólam gondolni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Elég régen nem jártam már nőgyógyásznál. Mikor utoljára voltam, az orvos még a magam természetességében látott. Azóta viszont rászoktam, hogy teljesen leszörtelenítem a nemiszervemet. Mit fog gondolni rólam az orvos, ha meglátja így csupaszon? Nem fog kinevetni?
2008. máj. 12. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Látott az már különb dolgokat is. Biztos nem fog kinevetni.
2008. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ne félj . biztos hoyg nem fog kinevetni
2008. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Növeszdd gyorsan vissza!
2008. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is le vagyok szedve, és soha nem tett rá megjegyzést. Nem is tehet. Szerintem jobb, mintha a bozótoson kéne átjutnia....
2008. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy emlékezni fog rá, legutóbb hogy voltál ott?

A másik: gondolod, hogy érdekelni fogja? Ez a munkája: nem élvezkedni fog rajtad! Örül is, ha gyorsan túl van rajta...

2008. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nevetne ki? A nők közül elég sok szőrteleníti magát, az orvos már látott ilyen- és olyan puncikat is, neki ez abszolút nem lényeg, nem ezt fogja figyelni.
2008. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem nevet ki.. meg sztem így még sokkal jobb is..
2008. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm dolgozott nőgyógyász mellett asszisztensként. Egyrészt szeretik a borotvált puncit, mert lehet látni, másrészt annyi mindent láttak már (2tucat karikát, különféle tetovált és nyírt ábrákat, tiritarka színezést, a különféle bennszorult tárgyakat), hogy egy "mezei" borotvált punci szinte már semmi hatással nincs rájuk.
2008. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem megmosolygott, hogy nicsak:-)) De aboszolut kedvesen:-) és viccesen:-)

De nem az a dolga, őt nem érdekli, hogy hogy nézel ki, nem fog megszólni, főleg nem leszólni!!

Ettől ne félj , és tessék évente elmenni citológiára!!!!

Nem vicc!!

2008. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Látott ő már szőkét, barnát, feketét, bozótosat, fazonra igazítottat és csupaszt, pirszingeset és tetováltat. Szerintem már nem igazán lehet őket semmivel se meglepni.


Amúgy meg csak az fontos neki, hogy mosd meg a vizsgálat előtt.

2008. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!