Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 évesen csőmellem van! Mi...

14 évesen csőmellem van! Mi lesz vele?

Figyelt kérdés

Már nagyon aggódok, s néha már plasztikai műtéteken gondolkozom...

Szerintem egyértelműen csőmellem van. Nincs nagy méretbeli különbség közöttük, viszont a bimbóudvarom olyan nagy, és teljesen olyan, mint egy csőmellel rendelkezőnek.

Nem mindig ilyen, viszont olyankor egyértelműen csőmell.

Viszont ritkábban (pl. ha kiráz a hideg, de sokszor csak magától) a bimbóudvarom "összemegy", a mellbimbóm kitüremkedik, és akkor a mellem teljesen olyan, mint egy átlagos mell. Kicsi és kerek, ilyenkor szeretem. :)

Emiatt is reménykedek abban, hogy egyszer majd csak ilyen lesz, és a mellbimbóm folyamatosan kitüremkedővé válik.


9-10 évesen kezdett el nőni a mellem, és olyan 12 éves korom elején (amikor először megjött) megállt a növésben.

Azaz már 2 éve nem nőtt semmit, a mellbimbóm pedig már azóta ilyen, mióta elkezdett nőni.


Őszinte válaszokat kérek... Van arra esély, hogy mire gimibe megyek (1 év) már normális mellem lesz?

Vagy meg fog valamikor változni? Nem szokott fájni, csak azelőtt, mielőtt megjön. Meg néha belenyilall a mellbimbómba... A családban senkinek sincs ilyen.

Örökre ilyen marad?

Előre is köszi a válaszokat!


A mellem legtöbbször olyan, mint ami az első képsoron van:

[link]


Valamikor pedig ilyesmi, csak a mellbimbóm nem ilyen (kisebb, és a bimbóudvar teljesen lapos...)

[link]


Ui.: Én nem értem, hogy hogyan tud ennyit változni egy bimbó miatt...

Egyébként az egész testemet nőies az alakom: Formás fenék derék, csípő, combok, stb... És a mellem nagyon elrontja az összhatást. Tudom, hogy ha a gimiben majd lesz barátom, akkor nem merem majd megmutatni neki...



2012. aug. 25. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak semmi pánik! Mire 18 leszel normális lesz lehet.
2012. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
el kell, hogy keserítselek. ilyen marad, max nő még egy kicsit :( nem tudsz vele mit kezdni, tényleg csak a műtét, ha eléred azt a kort, amikor már megműtenek. Amúgy nem tragédia, ha elfogadod magad ilyennek, hidd el, sok pasit nem zavar ez.
2012. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt aláírom, nem zavarja a pasikat!
2012. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, teljesen jó!!! Csomó pasit, köztük engem is, vonz!
2012. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Szia! :) Ne aggódj a melled miatt, mert még bőven van ideje fejlődni, és változik a mérete és a formája is. :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem a képeket. Ha neked is ilyen akkor imádnám! Élvezettel csókolgatnám és szopogatnám. Nincs vele semmi baj!

Ha a pasidnak nem tetszik akkor írj nekem!

2012. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!