Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellen lévő kis mirigyek...

Mellen lévő kis mirigyek bepirosodása mennyi idős alatt múlik el?

Figyelt kérdés
1 hete megduzzadt 3 kis mirigy féle a mellemben,bepirosodott,úgy nézett ki mint a pattanás.Pár nap múlva a duzzanat lement,a pirosodás is csökkent,most olyan kis halvány piros pöttyök látszanak.Betadinnal kenegetem,orvosom szabin van.Amúgy semmilyen fájdalom viszketés nincs,csak mindig figyelem.Ha gond lenne akkor csak nem látszana a javulás nem?A múlt hónapban voltam egyébbként nőgyógyásznál,ahol a mellemet is áttapintotta a doki,nem volt gond.
2012. aug. 23. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek sztem természetesek, és nem biztos hogy elmulik legalábbis nekem is vannak és már jó pár éve nem mulik el...sztem ha ugyanaz akkor törödj bele hogy ottmaradnak L/23
2012. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,Neked is bepirosodott,és az mardt úgy?Az nem zavar ha nem múlik el,csak olyan sok mindent olvasni a neten,félek nem e mellrák előjele.Bár gondolom az nem gyógyulna,hanem egyre csúnyább lenne..
2012. aug. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!