Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek a nemi szervete...

Lányok, nektek a nemi szervetekben látszanak a mirigyek?

Figyelt kérdés

nemtudom, hogy mirigyeknek hívják-e őket, mert nekem látszanak, de biztos vagyok bennne, hogy nem hüvelygomba, mert nem viszket és nincs folyásom sem és semmilyen más tünetem sem

akkor ezek "mirigyek"?

16L


2011. ápr. 17. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom miről beszélsz,mert nekem semmi ilyesmi nincs ott..Szép,tiszta,sima,rózsaszín...Miért nem mész el a nőgyógyászhoz? ott többet megtudhatsz erről is..
2011. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elég magyartalanul tettem fel a kérdést xd
2011. ápr. 17. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lány punciján van ilyen.
2011. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem megyek el, mert semmilyen tünetem nincs, semmilyen kellemetlenségek sem tapasztalok, ezért fölöslegesnek tartom
2011. ápr. 17. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:

édesem! Azért semmi semmi tüneted nincs,semmi kellemetlen nincs,még nem felesleges a nőgyógyászhoz menni,Vannak betegségek amiknek nincsen semmi velejárója,így fel sem tűnne,hogy beteg vagy esetleg..Évente egyszer-kétszer bizony el kell menni akkor is ha semmi tünet nincs.

Egyébként nekem sincs semmi olyan "mirigyek" amiről beszélsz...Pedig én 39 éves vagyok..

2011. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem kell kioktatni!!
2011. ápr. 17. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
NEkem se sima belülről az baj?
2011. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem sem lehet sima belülről , mármint teljesen sima nem lehet sztem
2011. ápr. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!