Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék a hüvelygomba ellen?

Mit tehetnék a hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje a hüvelygomba tüneteit fedezem fel magamon. Már tart egy ideje, mikor először észleltem, éppen próbáltam elaludni de nem tudtam mert szörnyen viszketett odalenn, aludni se bírtam tőle.

Mostanában már nem viszket annyira mint először, de még így is nagyon kellemetlen érzés.

Nem akarok orvoshoz menni meg édesanyámnak sem szeretnék szólni mert szerintem ez elég kényes téma.

Olvastam, hogy álítólag a sós-ecetes vízben való üldögélés segít, nekem is elmulasztja kb. 2-3 órára a viszketést, de utána erősebben jön elő.

Milyen házi praktikát ajánlotok, mert már nagyon elegem van belőle?!

Köszönöm 16/L



2012. aug. 19. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

házi praktika: tedd félre a hülye szemérmességed, és menj orvoshoz



kezeletlen vagy hülye házi praktikákkal kezelt hüvelyfertőzések vége az lesz, hogy a masszív gyulladások miatt meddő leszel, a gyulladások, kórokozók a húgyutakra átterjednek és húgyúti fertőzéseket okozhatnak, kismedence, petefészek, vesegyulladás....soroljam még?

2012. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg menj orvoshoz.
2012. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak egy lehetőséged van: az orvos!!!
2012. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!