Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek használhatok...

Szerintetek használhatok normál tampont?

Figyelt kérdés
Most hétvégén megyünk a Balatonra és pont akkor fog megjönni.A kérdésem az lenne hogy szerintetek használhatok normál OB tampont vagy minit vagy inkább a fürdést hagyjam ki és maradjak a betétnél?12/L
2012. aug. 15. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
szűz vagy még?mert tampont igazán csak az után tudsz használni?Szerintem szólj anyukádnak és menjetek máskor fürdeni.Vagy hagyd ki a fürdést
2012. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Kezdésnek inkább minivel próbálkozz!
2012. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én még szűz voltam amikor elkezdtem tampont használni,és normált használok csak a végén minit
2012. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok. A legjobban akkor járnál, ha kihagynád a fürdést, de ha mindenáron fürödni akarsz, akkor mini tampont használj.
2012. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy beoffolom,de..az szerintem hülyeség, h szüzen csak mini vagy lightflow jöhet szóba..14 évesen jött meg először, 16 évesen már normált használtam, 19 évesen vesztettem el a szüzességemet. Úgyhogy én bőven szűz voltam még mikor átváltottam normálra.


Kérdező: Ha normált használsz, akkor szerintem oké a fürdés, viszont ha a minihez vagy szokva, akkor a hirtelen váltás nem biztos h jót tesz, de ha meg mini is van, akkor azt ajánlom inkább. Ha mégis fürödsz, akkor tegyél meg mindent ami a higiéniádat szolgálja, hogy biztos ne kapj el semmit:)

2012. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha szűz vagy (remélem igen) inkább minit, de azt sem biztos hogy fel tudod tenni, van aki fel tudja van aki nem. Lehet próbálkozni de ha nagyon kellemetlen, hanyagold.
2012. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen szűz vagyok még

1. Válaszoló:jó lenne az ötleted de mivel anyu és apu is állandóan dolgozik ezért nem tehetjük meg sajna azt hogy átrakjuk a fürdést egy másik napra.

És köszi mindenkinek aki válaszolt.

2012. aug. 15. 14:02
 8/12 anonim ***** válasza:
1 vagyok akkor a minivel próbálkozz először de nem lesz valami kellemes:( de szerintem az o.b t használd az a legjobb kezdésnek.És a higéniára nagyon figyelj oda nehogy elkapj valamit
2012. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Off: Szintén használtam tampont én is, amikor még szűz voltam, volt, hogy a legnagyobb tampont tettem fel, mert annyira erős volt a vérzésem, szóval a szüzességnek semmi köze a tamponhasználathoz.


Inkább a minivel próbálkozz, az a biztos, de ügyelj a higiéniára, és 4 óránként cseréld a tampont.

2012. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké köszi a tanácsokat és a komikat=)
2012. aug. 15. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!