Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztaltatok már fogamzásgát...

Tapasztaltatok már fogamzásgátló (Lindynette) 2. hónapjában mellkasi fájdalmat, meg alhasi görcsöket?

Figyelt kérdés
Szedtem 1,5 évig egy fajtát, majd 3 hónapig megint másikat, aztán 1 hónapig másikat, aztán most visszatértem arra amit 1,5 évig szedtem. Előjöttek már 3,4 napja mellkasi fájdalmak, meg alhasi görcsök. Régen ettől a fajtától nem tapasztaltam ilyesmit. Szerintetek majd idővel elmúlnak ha visszaszokik a szervezetem a régi állapotába, a sok hormoningadozás miatt?! Persze ha továbbra se múlnak, akkor irány a doki. De kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra is.
2012. aug. 14. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a cserélgetés miatt van. Én is szedtem ezt a bogyót, 9 hónapig.Tiszta hülye voltam tőle, konkrétan mindenféle betegség tünete kijött rajtam.Szextől hányingerem volt, nem menstruáltam. Sensonette-t irattam fel,azzal semmi gondom nincs. De ha már ennyit váltogattál, érdemes lenne egy évet pihenned.
2012. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már 3 gyógyszer nem vált be, akkor inkább vmi hormonmentes megoldást kellene keresned.
2012. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!