Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden esetben igaz, hogy...

Minden esetben igaz, hogy abban az évben jön meg a menstruációm mint anyukámnak?

Figyelt kérdés
12 vagyok és utánna néztem ennek a dolognak vagyis a tüneteinek és minden megvan stimmel de anyukámnak később jött meg akkor most mi van nem értem nekem még nem jött meg de már minden tünete megvan mondjuk gyanakodhatok felfázásra is mert akkor is fájhat a hasam de nem tudom h a hüvelyváladékozás az akkor is előfordulhat mikor megfázok?

2012. aug. 9. 11:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
és az igaz h a hüvelyváladék 6-18 hónappal az előtt jelentkezik? és hordjak tisztasági betétet?
2012. aug. 9. 12:20
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
nincs pontos idő hogy mennyivel elöbb jön a folyás, van akinek elve több van van akinek kevesebb, ha zavar hordj tisztaságit, ha nincs annyi és nem zavar nem kell.
2012. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%
A fehérfolyás általában a menstruáció előtt 1-2 évvel kezdődik, de van akinek előbb, van akinek később. Betét csak akkor kell fehérfolyásnál, ha olyan sok van, hogy az a bugyi amit reggel felveszel, estig nem bírja ki.
2012. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
értem mégegyszer köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 9. 12:45
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez egyénenként változó.

Nálunk iskolai felvilágosításon azt mondták, hogy a fehérfolyás 1-2 évvel az első menstruáció előtt jelenik meg. Nekem 1 év se volt közte, csak néhány hónap.


Egyébként nekem is azt mondták, hogy kb. akkor fog megjönni amikor anyumnak, de ez butaság. Egyre hamarabb érnek a lányok. Nagymamámnak 18 éves kora körül jött meg először a mensturációja, de még anyumnak is 'csak' 15-16 évesen jött meg. Ellenben nővéremnek már 14 évesen, nekem pedig 12 évesen. Előre félek, ha majd egyszer lányom lesz, neki hány évesen jön meg a menstruációja..:D


Ha a menstruációt megelőző tünetek stimmelnek, akkor igazából bármikor megjöhet. Szóval legyen nálad 1-2 betét, hogyha megjön, nehogy gond legyen.

Tisztasági betétet nem kötelező hordani, ha gondolod próbáld ki, én szeretem, így legalább nem lesz foltos a bugyim. Ha szeretnéd, használhatod, ha nem, akkor nem fontos.

17/L

2012. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válszokat :D
2012. aug. 10. 09:08
 17/19 A kérdező kommentje:

azt szeretném még kérdezni h kicsit fáradt vagyok és gyengének érzem magam ez lehet a várható menstruációm miatt?

sokat alszom van mikor 10 ig is de nem tudom miért

2012. aug. 10. 12:56
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez nem egyértelműen a menstruáció jele, de nem is lehet kizárni.
2012. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
értem :)
2012. aug. 10. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!