Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy jó nőgyógyászt (aki...

Egy jó nőgyógyászt (aki kedves is) tudnátok nekem ajánlani Budapesten belül bárhol? Folyt. Köv.

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 02:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek benneteket, hogy ne csak egy nevet írjatok, mert az nekem még semmit nem mond, hanem hogy miért találjátok jónak az adott orvost, vagy hogy miből gyógyított ki titeket. Előre is köszönöm!:)
2012. aug. 9. 02:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Ujházy András (magán), nem különösebben mézesmázos, de nagyon alapos, segítőkész és nem drágább, mint az átlag. Tizenvalahány év kínlódás után ő volt az első orvos, aki komolyan vette a problémámat és szakszerűen is kezelte. Neki köszönhetem, hogy nagyon hosszú idő és rengeteg félrekezelés, mellékhatás és szenvedés után végre jobban vagyok.
2012. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dr Kisfalvy István a nőgyógyászom, nála született a fiam, tv-ben akár láthattad is, egy végtelenül, kedves, türelmes, humoros orvos.

Nekem speciel az volt benn nagyon szimpatikus, hogy akármikor megyek hozzá, behívja a páromat is, mondván ha egy pár vagyunk, rá is dolgozik a dolog. Persze a vizsgálatot nem látja rajt kívül senki, de nekem ez nagyon tetszik és a férjemnek is mindig elmagyaráz mindent.

Nagyon nagy a tudása, nőgyógyászati betegségekre specializálódott, engem még szerencsére nem kellett kigyógyítania semmiből, de maximálisan meg vagyok elégedve a munkájával, a hozzáállásával.


Aki az első írt, vele is van tapasztalatom, mikor az első gyerkőcöm született néha hozzá kerültem vizsgálatra, mikor nem volt a saját orvosom, nagyon jó fej, hatalmas tudással, ha ő nem lett volna lehet ott maradok én is és a baba is szülésnél, jobban felmérte a helyzetet, mint a saját orvosom.

2012. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr. Tekse István: pesten és budán is rendel (pesten olcsóbban) és ő igazán türelmes, óvatos doki. Tisztelettel beszél, kedvesen magyaráz a vizsgálat közben és nincs az az érzésed, hogy "ki akar dobni" a rendelőből. Egyszerű vizsgálaton voltam nála, ami 20-25 percig tartott, mert mindent elmagyarázott normálisan.
2012. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr.Ungár László.Nagyon figyelmes,kedves,mindent részletesen elmagyaráz,beavat.Igyekszik a legkevésbé kellemetlenné tenni a vizsgálatot.Átlagos magán nőgyógyász árakon dolgozik.A Telki magánkórházban is rendel,illetve a Váci úton van a rendelője.
2012. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors és hasznos válaszaitokat! Már csak választanom kell tudni közülük...:)

Mentek a zöld kezecskék.:)

2012. aug. 10. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!