Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az ideális testsúly?

Mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 173 cm, hány kilónak kéne lennem?
2009. júl. 20. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit számít a súly? :)

Legyél arányos, izmos, legyen kevés a testzsírszázalékod.

Az, hogy ez 65 kilósan éred el, vagy 75 kilósan, nem tökmindegy?


Gondolj bele, szerinted melyik szebb? Egy csaj, aki 60 kilós, a csontjain lötyög a nem kevés zsír, vagy egy másik, aki 60 kilós, de izmos? Az utóbbi fele olyan súlyúnak néz ki, mint az első...

2009. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ennyi vagyok mint te 173 cm 16 éves és 55 kg. Én jól érzem magam a bőrőben, de szeretnék még + 5 kg.
2009. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Azt hallottam valahol, hogy a nők esetében az az ideális, ha a tömeg 10-zel kevesebb, mint a magasság 10-es helyi értéke, ergo ha 173 cm vagy, az az optimális, ha 63 kg-ot nyomsz... bár szerény véleményem szerint ez vhol csacskaság, leginkább ez első válaszolóval értek 1-et :))

Szép napot!


20/L

2009. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nézd meg

2009. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló köszönöm szépen ezt a linket nekem nagyon bejött. Akkor megnyugodtam, hogy jó a testsúlyom. (2 válaszoló voltam)
2009. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az utolsó elötti hozzászólónak, köszi! :D nekem is jó a testsúlyom x3
2009. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!