Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem felfáztam szinte...

Azt hiszem felfáztam szinte felsem tudok állni a wc-ről mert mindig pisilni kell. Ha bemegyek a hétvégi ügyeltre és elmondom mi a baj irnak gyógyszert?

Figyelt kérdés
Nem hinném,hogy kibirom hétfőig,pihenem kéne mert 6 hete szülttem.
2009. júl. 19. 03:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen biztosan írnak fel ne késlekedj.Menj minél hamarabb.Ha nem lenne babád ajánlanám a Rowatinex kapszulát jó felfázásra, de hát egy szoptató anyukának nem mindegy mit szedd be.


Jobbulást és gratula a babához!!!

2009. júl. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2009. júl. 19. 12:54
 3/3 anonim válasza:
Ha írnak is fel valamit hanem én a kamillás ülőfürdőt ajánlom! Én pár hónapja voltam felfázva egy hétig szedtem rá antibiotikumot(sajnos)+ ittam Urogint is és nem segített egyik sem. Aztán kipróbáltam ezt a kamilás ülőfürdőt és már egy után érezhető volt a hatás. Azért olyan 3-4 napig folytattam és hálistennek rendbe jöttem! Ezt tudom ajánlani! Jobbulást!
2009. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!