Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kamasz lányok nektek is...

Kamasz lányok nektek is szokott fájni a melletek, ha nincs rajtatok top, vagy melltartó?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok és nekem szokott fájni, sőt ha fel emelem a jobb kezem akkor ha nincs rajtam top vagy gyengédebb top van rajtam akkor fáj
2012. aug. 3. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
mióta fáj? ez nem természetes csak akkor ha most épp nő, akkor szokott ilyen izomláz szerű érzés lenni, amúgy nem szabadna fájnia
2012. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért, legalább Anyukádnak szólj!!!
2012. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ez csak akkor van amikor nincsen rajtam top vagy ilyesmi!
2012. aug. 3. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a rázkódás miatt. 13 éves lány létemre el sem tudnám képzelni a sportolást melltartó nélkül. Amikor ugrálok, rázkódik, és nagyon rossz érzés. Tény pedig, hogy a mellekben nem izmok vannak, amik megnyúlnak, ha támasztják őket, hanem szalagok, amik éppen akkor nyúlnak ki, ha sokat rázkódik a mell. Éppen ezért hülyeség, ha valaki azt mondja, hogy 16 év alatt nincs szükség melltartóra.
2012. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!