Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászom vette el a...

A nőgyógyászom vette el a szüzességem? 23l

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,elvileg szűz, még sosem maszturbáltam de tampont azt már évek óta használok rendszeresen.Az orvos szerint eléggé, tág voltam és ezért is vizsgált meg nyugodtan hüvelyi úton,(azt hiszem még rákszűrést is végzett) mégis vizsgálat után úgy 10-15 percig ömlött a vér belőlem. akkor most átszakította a szűzhártyám? vagy lehet csak a hüvelyemet sértette meg valamelyik műszerrel?
2012. aug. 2. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hüvelyed felsértette.
2012. aug. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A mintavételt követően lehetséges vérzés- ez már nálam is előfordult. Nem feltétlenül sérült meg a szűzhártyád.
2012. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A vérzés nem feltétlenül a szűzhártyád átszakadásából adódhatott. Jöhetett a hüvelyből, de a méhnyakból is. Ha közel a menzeszed várható ideje, akkor is valószínűbb a vérzés vizsgálat után (a nyálkahártya egy kis darabja leválhat a "piszkálástól") Nézd meg kis tükörrel, hogy ott van-e, ha annyira érdekel, hogy fizikailag szűz vagy-e még. Amellett meg ezt a megerőszakolós dolgot jobb lenne minél előbb elfelejteni, mert sok gondod lehet belőle a kásőbbi dokilátogatásoknál, ha ez marad meg a fejedben. Csak megvizsgált, tette a dolgát.
2012. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
valaki?
2017. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!