Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászom vette el a...

A nőgyógyászom vette el a szüzességem? 23l

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,elvileg szűz, még sosem maszturbáltam de tampont azt már évek óta használok rendszeresen.Az orvos szerint eléggé, tág voltam és ezért is vizsgált meg nyugodtan hüvelyi úton,(azt hiszem még rákszűrést is végzett) mégis vizsgálat után úgy 10-15 percig ömlött a vér belőlem. akkor most átszakította a szűzhártyám? vagy lehet csak a hüvelyemet sértette meg valamelyik műszerrel?
2012. aug. 2. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom rákszűrést nem csinálhatnak olyannál aki még szűz. Nekem sem csináltak még szerencsére, meg állítólag fájdalmas is....
2012. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meg is sérthetett, de akár a szűz hártyád is átszakadhatott. De ettől még szűz vagy, csak akkor veszíted el, ha közösültél. (Amúgy meg szép, hogy 23 évesen már csinál neked rákszűrést, 18 éves kortól ajánlott. Járjál el, mert sok múlhat rajta :) )
2012. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a vizsgálaton szakadt át a hártya, akkor még szűz vagy. A szüzességed akkor veszted, mikor egy pénisz beléd hatol.
2012. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok, de megcsinálják. Legalábbis nekem van pár barátnőm, aki szűz és mégis csinálnak náluk rákszűrést. Azért gondolj bele, aki mondjuk 30-40 éves koráig szűz, annak is lehet rákja. Jó tudom az ilyen nagyon ritka, de érted, hogy miért mondom.
2012. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de nagyon rosszul érzem magam emiatt mint akit megerőszakoltak.
2012. aug. 2. 21:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag csak átszakította... De ne parázz. A szüzesség elvétele nem ez, hanem az, hogy lefekszel végre egy férfivel és szexelsz vele. Vérezni már nem fogsz, de élvezni nagyon.


Amúgy mi az oka neki, hogy nem történt még meg?

2012. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
még nem jött el az ideje :)
2012. aug. 2. 21:05
 8/14 anonim válasza:
ne legyél ennyire kanos:DDD
2012. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ha átszakad a szűzhártya akkor nem szokott ömleni a vér azért.... lehet felsértett belülről. Fájt is?

Ez a megerőszakolt gondolat szerintem hülyeség.

2012. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen, fájt is kissé a vizsgálat
2012. aug. 3. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!