Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúpnak teljesen fel...

Hüvelykúpnak teljesen fel kell szívódnia?

Figyelt kérdés
Fertőzésem volt, úgyhogy hüvelykúpot kaptam. Éjszakára feltettem, de amikor reggel elmentem wc-re, egy része kijött belőlem. gondolom nem szívódott fel teljesen. Normális ez?
2009. júl. 17. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A kúpoknak csak kis része hatóanyag,a többi része úgynevezett vivőanyag. Csak így tudják olyan méretűre gyártani, hogy felhelyezhető legyen, teljesen természetes, hogy a felesleges kijön.
2009. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem kell. nem szívódik fel teljesen. megmosakszol másnap reggel, ha éjjelre teszed fel, és kész:)
2009. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Azért ajánlatos éjszakára (zuhanyzás után) felhelyezni, mert fekvő helyzetben tovább marad a hüvelyben a testhőtől megolvadt hatóanyag. Mindenképp "kifolyik" a felesleg, ezért célszerű éjszakára és még esetleg másnap reggelre tisztasági vagy eü. betétet használni.
2009. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!