Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek látta már anyukátok a...

Nektek látta már anyukátok a puncitokat?

Figyelt kérdés

Nem vagytok előtte szégyenlősek ?

Kort is légyszi.:)


2012. júl. 30. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs. :S


25/f

2012. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek látta a saját anyukája a punciját :D
2012. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, voltam kisbaba:D


Most 21 éves vagyok, de előfordult már hogy öltözködés közben rámnyitott, vagy strandon egy kabinnyi tusoló volt, elég nagy, mi meg siettünk, így együtt mentünk lefürödni, így óhatatlanul látott. De istenem, hát ő szült..:)


Nem keresem az alkalmat hogy lásson bárki így, de ha lát hát lát. Nem vagyok olyan húdeszégyenlős, de azért olyan nemtörődöm sem.

2012. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem látta, születésemtől kezdve magamat tettem tisztába, mert már akkor is szégyellős voltam
2012. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ömm, én pl lazán elmászkálok pucéran a lakásban, nem vagyok anyáék előtt szégyenlős:)22/L
2012. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából tinikre gondolok..nem kisgyerekekre..:)
2012. júl. 30. 11:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyám sok ideig meglátott fürdőbe, mert nálunk a fürdő ilyen átjárórész, mert onnan lehet menni a kazánházba, majd ki a hátsó ajtón. Aztán mindig megjegyezte, hogy minek borotválom, úgy nézek ki, mint egy kislány :D:D De ennyi...
2012. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a mai napig nem vagyok a szüleim elött szégyenlős. Persze ez nem azt jelenti hogy naponta rohangálunk egymás elött meztelkenül de ha épp ugy alakul senkit sem zavar az ha a másikon épp nincs ruha és ott van valamelyikünk. Vagy a medence mellett épp átöltözük egymás elött. Ök sem szégyenlősek elöttem, nálunk ez teljesen természetes, igy neveltek.
2012. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt én is az övét. Nem vagyunk szégyenlős család. Nem úgy értem, hogy naponta meztelenek vagyunk egymás előtt, de ha mondjuk zuhanyzok anya, vagy vmelyik tesóm (ikertesóm, húgom, négyen vagyunk itthon lányok) simán bejön, nem zavartatjuk magunkat. Meg ha időnként megkérdezzük egymástól "Szerinted milyen alakom van?" azt meztelenül tesszük, mert úgy látszik jól.

Végülis mind a négyen nők vagyunk, látom a punciját, nem nagy dolog, nekem is van.

Mondjuk amúgy érdekes, hogy azért punci tekintetében szégyellősebbek vagyunk. Ha nagyon meleg van itthon (35 fok, vagy a fölött), simán melltartó nélkül vagyunk egymás előtt. De a bugyi mindig marad :-D

20/L

2012. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!