Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, h csak a menstruá...

Mitől lehet, h csak a menstruáció napjain van székletem, amúgy meg csak 5 naponként kb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

az oka szorongás, fontos lenne kioldani az okát



rengeteg méreganyag szívódik fel ha ilyen ritkán tudsz székletet üríteni

2012. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tornázz, + sok gyümölcs, zöldség.
2012. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok stresszes, egészségesen táplálkozom, főtt kaja, sok zöldség gyümölcs, iszom is eleget egy nap, és hetente legalább 3-4szer tornázom. ezeket szokták mondani erre kiváltó okra, de rám ezek nem vonatkoznak. nincs valami más ötletetek? vagy milyen orvoshoz menjek el ezzel? a dolog nem újkeletű, hanem már min 2 éve igy van, de valahogy nem gondoltam bele abba, hogy valami nem jó.
2012. júl. 14. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szorulásos vagyok de akkor sem jobb amikor meg van.

Sajna nehéz rá gyógymódot , a legtöbbe steben nincs is. Ilyen vagy és kész. egyébként a nök 70% állítólag szorulásos.

2012. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

hát akkor fogalmam sincs, tényleg lehet jobb lenne elmenned orvoshoz. szerintem egyenlőre a háziorvos is megteszi, ha ő nem tud segiteni, majd továbbirányit.


esetleg próbád meg a zöld teát, vagy egy pohár langyos vizben keverj el a kk. mézet, és reggelente idd.

esetleg még eszembe jutott a langyos viz+citromlé, azt is reggel, éhgyomorra, azt mondják nagyon jól pucolja a belet.

2012. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is csak 3-4 naponta van székletem, mensi közben meg minden nap. szerintem csak lassabb az anyagcserénk, ilyenkor meg nagy odalenn az simaizmok mozgása, és sűrűbben ürítünk.
2012. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!