Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog már megjönni? 14/l

Mikor fog már megjönni? 14/l

Figyelt kérdés

Jelek:- mellnövekedés min. 2,5-3 éve(és érzékenyek)

-folyás augusztusban lesz 2 éve,

-szőr "lent" 3-4 éve

-pattanások 3 éve

-hónaljszőr 2 éve,

- a pms MINDEN tünete

(ja és a folyásom 1 éve már nem tojásfehérjés,hanem krémes és néha már a tisztaságit is átáztatom,ragadok)


Mi van velem?! :'0

/ja és én nem tudom megállapítani,hogy mitől fáj a hasam,mert rossz a gyomrom és egy nap többször is kell emiatt szellentenem-.-"/ szal ne írjatok olyat h nem fáj-e a hasamxd



2012. júl. 13. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16 éves korodig nem kell aggódnod. Ha addig sem menstruálsz, akkor viszont orvoshoz kell menned.
2012. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már a csapból is az folyik hogy "16 éves korodig bla-bla.." Ezt mindenki tudja és az én esetemben az nem lenne normális!!(csak azoknál akik 13-14 évesen kezdtek serdülni én meg 10 évesen!)
2012. júl. 14. 09:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha aggódsz kérdezd meg a nőgyógyászt. Akár itt interneten is kérdezhetsz orvostól.

[link]

Tőle nyugodtan kérdezhetsz, és biztosabb választ fog adni, mint itt bárki más.

2012. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi:) én ilyeneket sosem találok a guglibanxd
2012. júl. 14. 09:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Minden jót! :) Első voltam megint.
2012. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért mindenki ezt mondja, mert nem tudjuk. Barátnőm ugyanígy volt(hamarabb, és gyorsabban kezdett fejlődni mint én), mégis két évvel idősebb volt, amikor megjött neki, mint én, amikor nekem megjött. Nem lehet megállapítani, bár tényleg valószínűbb, hogy hamarabb meg fog neked jönni, mint annak, aki még nem kezdett el fejlődni.

De ha mindenképp szeretnél valami dátumot hallani, akkor mondjuk 2012. szeptember 1-je, jó?

2012. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyszer láttam egy doktor house részt, és ugyanez volt a csajjal, 14 évesen nem menstruált de nagyok voltak a mellei és jó modell volt. aztán house kiderítette, hogy rejtett heréi vannak, szóval szerintem nem ártana elmenned egy prosztata vizsgálatra
2012. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi de remélem azért nem ez a probléma XD ja és a szept. 1-je nem lenne jó! -.-
2012. júl. 18. 20:07
 9/11 A kérdező kommentje:
azóta megjött,októberben.
2013. ápr. 22. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Majdnem jó lett az a szeptember 1.:D
2013. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!