Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell csinálni menstruác...

Hogyan kell csinálni menstruációs naptárt? És ezt kiszámolnátok nekem? Lent.

Figyelt kérdés

Ezt számoljátok ki: Hétfőn jött meg.

és a 2 dik menstrurácio mikor jön meg?


2009. júl. 11. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Huszon nyolc napra.

4 hét múlva hétfőn, ha pontos.

Nekem péntek négy hetente, de nem mindenkinek ennyire pontos a mensije.

2009. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Onlone vezetheted, nem kell papírozgatnod, és nagyon sok mindent megtudhatsz magadról. Ingyenes.

2009. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az előttem válaszoló is mondta, ciklus.hu-n regisztrálj. Beírod, hogy mikor jött meg és nagyon sok mindent kiszámol rólad, pl hogy mikor fog megjönni következőre. De amúgy nagyon fontos, hogy tudd, hogy mennyire rendszeres a ciklusod és hogy mikor jött emg utoljára. Ha elmész vmi oknál fogva nőgyógyászhoz, ez lesz az első kérdése! Anyukád ezt nem mondta neked?

Ja amúgy netről is lehet letölteni menses naptárakat, amiket ha kinyomtatsz, kézzel is feljegyezheted, hogy mikor jött meg.

itt van egy: [link]


Általában 28 naposak a ciklusok, az első nap a menses első napja. De ne aggódj, ha nem pontos, gondolom fiatal vagy, ekkor még nem rendszeres. Majd egy-két vagy pár év múlva beáll rendesen.

2009. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Na figyi nem neghez.

bejelolod a menstruacios elso napjat a naptarba es akar 5 vagy 6 napot is tart, a masodik naptol kezdve szamolj ki 28 napot.

Pl. ha 1-en jon meg akkor (2-ika az 1 es igy tovabb) 29-iken jon meg megint

max 1 vagy ket napot tevedhet a szamolas mert van akinek 27, vagy 28, vagy 29 naponkent jon meg. ezt idovel kitapasztalod. de igyis be tudod az elejen tajolni kb. melyik napokba kell megjojjon.

2009. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
es ha kesik egy ket napot az lehet felfazas miatt vagy ilyesmi de csak par nap. amugy ilyenkor nyugodtan igyal cickafarok teat. az jo a gyomorra es a noi bajokra. 1 vagy 2 csupor.
2009. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én benéztem a ciklus.hu-ra, nagyon jó. Köszi, hogy ajánlottad.
2009. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindekinek.nagyon sokat segítettek!
2009. júl. 11. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!