Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethet? Ez normális?

Mitől viszkethet? Ez normális?

Figyelt kérdés

A nemi szervem viszket már elég régóta, van hogy enyhül, van hogy jobban, kentem már rá aloe vera-s kenőcsöt, meg szoktam testápolózni, de nem sokat használ. És lehet abból valami gond ha folyton vakargatom? Észre se veszem, csak már azt hogy megint ott a kezem.

16/l


2012. júl. 8. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem romlott, honnan veszed, hogy gomba?

Menjél el orvoshoz, mielőtt a hülyeséged miatt meddő leszel.

Hihetetlen, hogy 16 évesen ennyi eszed van.

2012. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Majd holnap veszek olyan canestent és ha a jövő héten nem múlik el, akkor utána hétfőn elmegyek orvoshoz. Ilyenkor a körzetihez kell menni?
2012. júl. 8. 18:41
 13/16 anonim ***** válasza:
2-3 het mulva eselyes, hogy elmuljon, es arra is figyelj, hogy a bugyiidat/torolkozoidet 95+ fokon mosd, kulonben ujrafertozodik...
2012. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
o.O ezzel ilyen szopás van?
2012. júl. 8. 19:02
 15/16 anonim ***** válasza:

70%-os hülyeséget beszél.

Ha nem múlik el maximum egy hét alatt, akkor mindenképp orvos.

De próbálkoznod sem kellene mással, hanem rögtön orvoshoz menni.

2012. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha a havi elött kezdödik egy héttel valószinüleg tényleg gomba. Nekem is igy volt. A menstruáció tisztit rajta de nem mulik el teljesen és kell pár hét hogy ujra annyira elszaporodjon hogy panaszt okozzon. Könnyen lehet hogy candida ami nem mulik el kenegteéstöl, hanem diéta és gyogyszer kell rá. Menj nögyógyászhoz. Ja és krémet ne kenjél be a hüvelyedbe mert azzal is felboritod a hüvelyflóra PH-ját.
2012. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!