Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethet? Ez normális?

Mitől viszkethet? Ez normális?

Figyelt kérdés

A nemi szervem viszket már elég régóta, van hogy enyhül, van hogy jobban, kentem már rá aloe vera-s kenőcsöt, meg szoktam testápolózni, de nem sokat használ. És lehet abból valami gond ha folyton vakargatom? Észre se veszem, csak már azt hogy megint ott a kezem.

16/l


2012. júl. 8. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fertőzésed van, menj orvoshoz. Se a testápoló, se az aloe vera nem fogja meggyógyítani!
2012. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az első válaszolónak! Ne kísérletezz mindenféle hülyeséggel, hanem menj orvoshoz, mert csak ő tudja megállapítani, hogy mi okozza a panaszod, és csak ő ajánlhat rá gyógymódot.
2012. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ajj, utálok bármilyen orvoshoz járni.
2012. júl. 8. 13:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Senki sem szeret orvoshoz járni, de ha baj van akkor muszáj!!!
2012. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

nekem is viszketet,de nagyon menzesz előtt,aztán vettünk egy krémet amitől már nem viszketett,de meg is jött.Nemtudom hogy a krém e segített vagy hogy már megjött,mert általában az elött szokott nekem viszketni

14/l

2012. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mi volt a krém neve nem tudod? Nekem pont előtte szokott enyhülni.
2012. júl. 8. 14:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Gombas a p|csad, kenjed Canesten-el par hetig (olvasd el a betegtajekoztatot). Ha nem segit, vidd orvoshoz!
2012. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Canestennel kezeld-ez a krám neve,de még egyszer ne hanyagol del ennyire...-nem szabad.Napi 3-szor kend be vele,üdv:egy orvos.
2012. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egy igazi orvos vizsgálat nélkül, névtelenül, neten keresztül nem ajánlgatna semmit!

Menjél orvoshoz, mert ha nem gombád van, csak még rosszabb lesz!

2012. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát már év eleje óta ilyen uh. több mint fél éve és nem romlott szóval ezekszerint gomba. Akkor arra jó a canesten?
2012. júl. 8. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!