Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon nagy a baj? Bővebben lent

Vajon nagy a baj? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete elmentem a nődokihoz, és gombás fertőzést diagnosztizáltak nálam. 10 napos volt a kezelés, kaptam rá gyógyszert. És nemrégiben fejeződött be ez a kúrálás, és azóta nincs folyásom egyáltalán tiszta száraz vagyok, valamint alhasi és kissé baloldali petefészkem szúródik, nyilallik. És ott a baloldalon a hasam egy kicsit fel is van dagadva. :/ Gyulladás lenne? Valami házipraktika az elmulasztására? Kamillás fürcsi? /Nem szivesen megyek vissza a nődokihoz../ 18/L
2012. júl. 7. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén nyugodtan használd a kamillás fürdőt, sőt ihatod is, hogy belülről is fertőtlenítsen. Esetleg nem ártana bevenni valamilyen gyulladásgátlót, fájdalomcsillapítót. 8Nekem az ibuprofen jön be. Ez van pld. az Algofelxben vagy a Saridonban.)

DE: mindenképpen menj vissza az orvoshoz jövő héten. Ezek a tünetek utalhatnak pld. egy cisztára is. Jobb, ha minél előbb az orvos állít fel diagnózist. ( Én sem szeretek nőgyógyászhoz járni, de muszáj időnként)

2012. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Holnap mindenképpen menj vissza dokihoz!
2012. júl. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!