Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Bővebben lent.

Ez mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Gombás fertőzésem van. 10 napos a kezelés, már 4. napja csinálom. Kaptam krémet rá, meg gyógszertárban kikevert hüvelygolyót. Viszont két napja alhasi fájdalmaim vannak, és a bal petefészkembe is néha belenyilall. Talán felfázhattam? Egyébként a fertőzés kezd elmúlni, már nem viszketek. Vagy csak azért mert hamarosan megfog jönni? (5-én kéne). Ja és az jót tenne ha beleülnék egy jó kis kamillás vízbe? Előre is köszi a válaszokat! 18/L
2012. jún. 30. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A panaszok teljesen csak a kezelés végére múlnak el. Az, hogy mitől fáj a hasad, és mitől nyilallik a petefészkedbe ezt így nem lehet megállapítani. BÁRMITŐL lehet. Az ülőfürdőt szerintem most hagyd ki, ugyanis a meleg környezet éppen ideális a gomba szaporodásához.
2012. júl. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!