Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a derekam és a hasam...

Fáj a derekam és a hasam alja, egy barnás folt van a bugyimban . Mi lehet ez? 13/L

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől fáj , sosem fájt még . Ilyet még nem éreztem. Mintha görcsölne. És a bugyimban van egy nagy barnás folt! Pls kérlek segítsetek!
2012. jún. 26. 12:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
:DDD xD nem biztos hogy nem lehet! 10 éve "szobatiszta" vagyok! xD
2012. jún. 26. 13:19
 22/25 anonim ***** válasza:
Azt írtad egyedül vagy otthon. Nincs senki nő ismerős a közelben?
2012. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nincs semmi gáz. Igen, ez a menstruáció. Nő lettél. Tudom, hogy kellemetlen, de nem Te Vagy az egyetlen, akinek nincs vagy nincs vele az anyukája. Az édesapád maximálisan tisztában van vele, hogy mi ez a folyamat és nincs ebben semmi ciki. Most pedig irány a bolt, betétért. És igen, a telefonban nyugodtan mondd el neki, hogy új korszak kezdődött az életedben. :-)

(És akármilyen hihetetlen még jó tanáccsal is elláthat!)

2012. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem akarsz szólni neki akkor nem kell, bár ez tök természetes. amúgy ha már mész boltba én ajánlanám, hogy vegyél tampont is, ha még nem is mernéd használni hidd el az kényelmesebb és nincs vele annyi macera. minden esetre jobb ha van mindkettőböl nálad :)
2012. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Elmentem megvettem a betétet. Most már rendesen "vérzek"

Nem mondtam el neki . De azért tényleg köxi!

2012. jún. 26. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!